Сервісна Компанія № 1 в Україні

Загальна інформація

2005 рік.

Початок історії бренду "ЦИФРАЛ-СЕРВІС" в Україні - вдалий початок поставок, монтажу і технічного обслуговування багатоквартирного аудіо- і відео- домофонного устаткування на території України.

На початку шляху ми не тільки вийшли на ринок з новим продуктом і стали засновниками послуги домофонізації в нашій країні, ми змогли впродовж усіх років бути законодавцями високих стандартів якості у даній сфері.

Запорука нашого успіху - надійність всього обладнання CYFRAL, яке має високі технічні характеристики, відрізняється функціональністю, стабільністю в роботі, зручністю експлуатації, можливістю модернізації. Система управління якістю сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2000.

Широкий асортимент обладнання, наявність продукції на складі і професіоналізм персоналу обслуговуючих компаній "ЦИФРАЛ-СЕРВІС" дозволили запропонувати технічно і економічно оптимальне рішення мешканцям великих міст, яке робить їх життя безпечнішим і комфортнішим.

Сьогодні.

Сьогодні бути абонентом "ЦИФРАЛ-СЕРВІС" означає отримувати високий рівень сервісу, який регламентується діючими у нас «ЄДИНИМИ СТАНДАРТАМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ». Саме тому отримати можливість працювати під брендом "ЦИФРАЛ-СЕРВІС" можуть виключно надійні компанії, які здатні гарантувати виконання даних стандартів для кожного абонента. А саме:

  • проведення в під'їздах щоквартальних планово-профілактичних робіт домофонних систем, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення поломки домофонів, які знаходяться на обслуговуванні;
  • здійснення ремонту протягом 3-36 годин з моменту оформлення заявки;
  • проведення модернізації обладнання;
  • надання абонентам оперативної технічної та інформаційної підтримки завдяки наявності Служби Сервісу та Контакт-Центру;
  • доступність компанії (присутність контактної інформації на вхідних дверях у під'їзд, на сайті та квитанціях компанії);
  • можливість формувати заявки через Internet на монтаж і ремонт домофона, доставку ключів, індивідуальне підключення, можливість самостійно формувати квитанції на оплату, перевіряти баланс на рахунку, отримувати консультації фахівців та інше.
Однак ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо визначати перед собою складні завдання і виконувати їх.
Прагнення стати «зручною» сервісною компанією для кожного абонента - найважливіша з задач, що вимагає професійних кадрів усіх рівнів, чіткої організації процесів взаємодії з абонентами. Ми створюємо і відкриваємо нові можливості: додаткові послуги, розширені сервіси на сайті "ЦИФРАЛ-СЕРВІС", пропонуємо більш зручні способи комунікацій з нашими фахівцями, розширюємо можливості для легкої оплати квитанцій.

Для Вас ми стаємо краще!

C  y  f  r  a  l
hits 195
hosts 49
online 0
© 2008 - 2023 Цифрал сервис